Київ

Found 110 listings

Таксі 818 Черкаси, Київ, Маріуполь, Одеса, Чернігів, Запоріжжя, Кременчук, Дніпро, Харків, Біла Церква, Львів
3.60

Категории:   
Телефон: 818

3933 таксі Ніжин, Чернігів, Львів, Дніпро, Київ, Одеса, Харків
4.75

Категории:   
Телефон: 3933

348 таксі Одеса, Львів, Київ
4.00

Категории:   
Телефон: 348

ROYAL таксі
3.33

Категории:   
Телефон: +380977221522

Оксі таксі Київ (електромобілі)
4.60

Категории:   
Телефон: 4848 (бесплатно)

Таксі 594 Вінниця, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Львів, Одеса, Севастополь, Харків
3.75

Категории:   
Телефон: 594

Які таксі у Києві пропонують найдешевші тарифи? Які служби надають можливість безготівкового розрахунку? Які перевізники гарантують безпеку під час поїздки? У якої зі служб таксі міста найвигідніші умови для вантажних перевезень? Якому таксі можна довірити кур’єрську доставку й не хвилюватися за збереження відправлення? До якої служби таксі можна звертатися, коли потрібен автомобіль з автокріслом для дитини?

Ми проаналізували ці та інші питання й готові поділитися висновками у нашій статті.

Огляд таксі Києва

Немає нічого дивного, що споживач намагається знайти якісні послуги за найдешевшими цінами. Не є винятком у цьому випадку і таксі. Згадайте, як часто ви самі, ваші друзі та знайомі запитували:”Хто може порекомендувати якісне недороге таксі?” На жаль, більшість киян дотримуються думки, що як вже виникла необхідність звернутися до послуг таксі, то краще обрати найдешевше.

Досить часто від таких споживачів можна почути аргумент, що й дешеві служби використовують якісні автомобілі. Це, зазвичай, супроводжується прикладами з власного досвіду. Так, згодні, що це цілком імовірна ситуація. Але якщо копнути глибше, то виявиться, що водії на гарних авто не є постійними співробітниками служб перевезень. Ця ситуація частіше свідчить про підробіток по дорозі на основну роботу або додому після закінчення робочого дня. І така практика у службах таксі, що анонсують низькі тарифи, досить поширена.

Висока якість обслуговування – високі тарифи

Зовсім інший підхід до подібного явища у тих сервісів таксі, які дбають про якість послуг та власну репутацію. Директори деяких фірм-перевізників (наприклад, Еліт, припускаємо, що і Експрес) регулярно відслідковують своїх водіїв на рахунок паралельної співпраці з конкурентами. І жорстко реагують на такі випадки: людина, яка вперше була зловлена на порушенні, отримує попередження. Друге поспіль порушення призводить до занесення у “чорний список”.

До таксі з високою якістю обслуговування, в яких немаленькі тарифи корелюють з філософією ставлення до пасажира, безумовно можна віднести AP VIP таксі 603 та Шик таксі Алло.

Окремої уваги серед таксі заслуговує служба Оксі, таксопарк якої складається тільки з електромобілів. Крім іншого, варто зазначити, що цей перевізник регулярно оновлює дані про свої послуги на нашому сайті. Тож на сторінці про таксі Оксі можна завжди знайти актуальні тарифи.

Послуги таксі середньої цінової категорії

Попри високу прихильність пасажирів саме до дешевих перевізників, таксі з тарифами середньої цінової категорії все ж існують. На жаль, багато з них, не досягнувши швидкого успіху в цій ніші, починають загравати зі споживачами, знижуючи тарифи (а відповідно – і якість).

Дехто, як наприклад фірма Grand (Гранд), йдуть на експеримент, створюючи флагманську колону з дорогими тарифами (які, насправді, ближчі до середніх) та ще декілька бюджетних варіантів.  Серед служб таксі, які надають послуги за середніми тарифами, варте уваги Абсолют Плюс таксі 309 (Absolutplus). Ця компанія входить до ТОП-3 за кількістю автомобілів у місті.

Джокер таксі 3933 та Оптима 579 Оптимальне починали свою діяльність у бюджетній ніші. Але згодом, поступово покращуючи якість обслуговування пасажирів, підняли ціни за свої послуги до рівня середніх. Раді відзначити, що коли ці компанії були ще на початку свого шляху, ми доклали чимало часу, знань та зусиль у співпрацю з ними. З деким продовжуємо співробітничати і тепер (підтримка роботи сайтів, СЕО, а також новий проект-фішка, з яким можна буде ознайомитися вже в кінці жовтня).

До перевізників із середнім чеком за послуги варто також віднести два величезні агрегатори таксі Uber (Убер) і Uklon (Уклон), які конкурують між собою.

Недорогі таксі Києва

Тепер звернемо увагу на найдешевші таксі столиці. Надійно в цьому секторі закріпилися та мають багато прихильників наступні компанії:

 • Абсолют (Absolut);
 • Студент таксі 797;
 • Аврора 2444;
 • Стар 271 Star;
 • Економ;
 • Авангард.

До недавнього часу серед недорогих служб у Києві було відомо таксі Панда. Але на даний момент у компанії змінився власник, і якої цінової політики він дотримується, ми ще не перевіряли.

Які диспетчерські програми лідирують на ринку Києва?

Більшість вище згаданих компаній (крім Убер, Експрес та Еліт) у своїй роботі використовують диспетчерську програму “Навігатор”. На сайтах цих таксі або у спеціальних додатках можна розрахувати попередню вартість поїздки на основі чинних тарифів, і на цю суму не вплинуть можливі пробки на маршруті.

Майже всі служби, які користуються “Навігатором”, входять до декількох груп серверів з обміну замовленнями. За нашими спостереженнями, таких груп не більше двох-трьох. Вони ведуть між собою жорстку конкуренцію, періодично намагаючись переманити того чи іншого директора таксі до себе або, взагалі, витіснити з ринку, щоб компанія припинила існування.

Альтернативна диспетчерська програма

Близько 20 київських служб таксі можна віднести до окремої групи, робота якої побудована на альтернативній, так званій “рівненській”, диспетчерській програмі. Безумовним флагманом у ній є таксі Шансон. До моменту великих змін, викликаних появою серверів замовлень, Шансон майже за всіма показниками входив до ТОП-10 перевізників Києва. Але зараз його позиції значно похитнулися.

Будь-які зміни сприяють появі нових гравців. Багато з них, стрімко злетівши, так само швидко втратили завойовані позиції, не протримавшись на верхівці й десяти років. Серед них варто згадати про такі як Авеню, Трійка, Еталон, Євро, Дельта.

Новачки на київській сцені

Час від часу в ТОП-таксі Києва з’являються нові компанії. На сьогодні варто звернути увагу на стрімкий ріст популярності двох маріупольских служб – 838 і 898. Разом з Короною, Жовтим, 571, таксі номер 1, Магдак вони домоглися прихильності величезної кількості клієнтів, витіснивши з ТОПа старих гравців (ту ж Панду). Цікаво, що майже всі вони працюють у сегменті з найдешевшими послугами.

Які служби використовують в своїй роботі таксометри?

Хорошою якістю роботи відзначилися дві служби таксі, які використовують таксометри. Це Red таксі (Ред ) і Vtaxi. Варто пам’ятати, що в цьому випадку попередню вартість поїздки можна розрахувати лише приблизно. Кінцеву суму ви побачите на таксометрі.

Які послуги можна отримати в київських службах?

Список можливостей київських перевізників постійно розширюється. У конкурентній боротьбі таксі пропонують клієнтам все нові послуги. Вже нікого не здивуєш наявністю терміналу для оплати поїздки карткою, WI-FI (вай-фай) або телевізору у машині, автокрісла для дитини тощо.

Ви без проблем зможете найти собі таксі в Києві з водієм-жінкою або замовити автомобіль для курців. Деякі фірми випускають на маршрути водіїв тільки з ліцензіями, інші – страхують пасажирів на випадок ДТП. У Києві можлива навіть оплата за послуги таксі криптовалютою.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб відвідувачі нашого сайту знаходили тут тільки актуальну та перевірену інформацію стосовно послуг таксі в Україні, та безпосередньо у столиці. Ми відстежуємо найцікавішу інформацію про розвиток послуг таксі у світі. Ми робимо аналітичні дослідження та збираємо експертні думки у галузі індивідуальних пасажирських перевезень.

Наш сайт за 15,5 років існування зайняв топові позиції по 110 запитам, а сьогодні спостерігається стрімке зростання ще по 10 найдорожчим позиціям. Сподіваємось, що це приверне увагу директорів таксі Києва й вони захочуть зареєструватися в нашому каталозі, аби пасажири могли побачити їхні номери або замовили онлайн прямо із сайту. Адже, чим погано мати ще один канал для просування своєї служби? Розкажіть своїм потенційним клієнтам про нові “фішки” вашого сервісу, знайомтесь з новими трендами та дозвольте своєму бізнесу зростати.

До речі, Ви можете спробувати замовити собі машину прямо з наведеної нижче форми

Comments (31)

 • Диспетчер Reply

  что означает,то что пишут диспетчера такси в заметках длятдиспетчера

  01 June 2017 23:58 at 23:58
 • Ivan Chuperka Reply

  Є замітки, які не мають бути видні водієві. Наприклад: “Колеги, водій німий”. Або пояснити чому замовлення було знято: “Телефонували пасажирові – не бере слухавку – знімаємо замовлення”. Або підкреслити щось: “Дівчата, постійний клієнт. Любить запізнюватись, але за простій платить без проблем, нехай водій не хвилюється”. І так далі

  02 June 2017 17:12 at 17:12
 • Такси Фастов Reply

  Добавьте Радио-такси Фастов телефон +38(067)9343407

  09 June 2017 19:13 at 19:13
 • Дарина Reply

  Доброго всім дня! Я на данний момент шукаю роботу. А конкретно мене цікавить вакансія “Диспечер таксі”. Якщо у вас є якісь пропозиції або певна інформація прошу написати в коментарі або на пошту, вказану нижче:
  romanenko.daria2017@yandex.ru
  Дякую за увагу.

  12 June 2017 17:24 at 17:24
 • Антон Reply

  гаряча лінія таксі тисмениці

  13 June 2017 22:17 at 22:17
 • Pavel Reply

  Таксі “Десна” із селища міського типу Десна. Телефон (063) 055-23-94, крім Десни возимо пасажирів у Остер, Козелець, Чернігів, Вишгород, Київ. У парку авто Шкода, Тойота, Фольксваген, Ланос. Є багато вантажних Фольксвагенів різних типів

  17 June 2017 07:49 at 07:49
 • taxi 1588 Reply

  как слушать рации таксистов с андроид?

  21 June 2017 10:09 at 10:09
  • Ivan Chuperka

   Я два відомих нам типу роботи рацій з андроїд: Zello, якою активно користувався знаменитий Автомайдан під час Революції Гідності 2013-2014 та PTT. З клієнтів сайту taxi.in.ua точно знаю, що ними користувалося таксі Best Київ. Послугу цю надавав Київстар.
   Якщо Ви це мали на увазі, то по останньому пункту – гуглити – хто надає. По першому варіанту – влаштуватись на роботу в службу, яка використовує Zello замість традиційних рацій.

   22 June 2017 04:46 at 04:46
 • Дарья Reply

  Друзья, кто знает какая цена такси новоалексеевка симферополь в 2017

  27 June 2017 11:51 at 11:51
  • Ivan Chuperka

   Дарья, понимаете, пока наш сайт не на том уровне, чтоб отвечать на вопросы типа какая стоимость такси Новоалексеевка – Симферополь, Глухов – Шостка, Казатин – Бердичев, Ровеньки – Изварино, Новоалексеевка – Счастливцево. Хотя через год-два мы планируем создать онлайн-сервис просчета среднего тарифа по населенным пунктам. Благо, API Google уже это позволяет сделать

   03 July 2017 21:15 at 21:15
 • Эндрю Reply

  В ночь с 14 по 15 октября, Таксист службы такси-6000 Житомира, в селе Дениши, избил пассажира, битой по шее, кулаком по лице и пинком в грудь, после как пассажир потерял сознание, испугавшись сбросил с моста в Денишах и скрылся, Полиция пытается замять дело, Мол типа он сам упал. В результате пассажир в тяжелом состоянии с переломом первого шейного позвонка , попал в Областную Больницу Житомира, в нейрохирургию и пробыл там больше 10 дне Служба такси прикрывает водителя, а полиция тянет, таксист так и не известен, человек остался не трудоспособным, Вот кто контролирует подобные вещи, красивая реклама везде, но контроля ни какого….

  07 November 2017 17:04 at 17:04
 • Ольга Reply

  Здравствуйте. Сколько будет стоить с Рахова в Берегово? 5 человек?

  04 December 2017 14:17 at 14:17
  • Ivan Chuperka

   Тиса таксі Рахів

   4.00
   Категории: Легкові
   Телефон: (098) 38 09 111

   04 December 2017 18:44 at 18:44
  • Ivan Chuperka

   Тиса таксі Рахів. (098) 38 09 111

   04 December 2017 18:44 at 18:44
 • Настя Reply

  Добрый день, нам нужен такси из новой Каховки до Херсона 18 декабря 5ч утра . Сколько стоит?

  15 December 2017 14:59 at 14:59
 • Юлия Reply

  Добрый день!
  Дайте,пожалуйста,номер такси в Микуличине или Яремче.Спасибо!

  15 December 2017 16:11 at 16:11
  • Ivan Chuperka

   http://yvano-frankovsk.taxi.in.ua/uk/ з 5-ти компаній рекомендуємо Явір або Говерла. Ці дві служби мають чимало машин на всій прямій Надвірна – Татарів – Яблуниця, бо їх авто постійно возять людей на Буковель, або на Драгобрат (до смт. Ясіня, а там пересідають в армійські машини).

   19 December 2017 13:50 at 13:50
 • Романія Reply

  який раз переконуюся,що не буду користуватися вашими послугами,досить того що таксист запізнився,так прибув не по адресу+ще говорить:”я не знаю куди їхати ви ж мені скажете”,і як це зрозуміти..я ж не даремно викликаю таксі,значить мені потрібно шоб мене забрали і відвезли куди треба,а не слухати всякі виправдання….мені дуже в цей час було потрібно щоб мене вчасно відвезли,а пошукова система навігатора не піддавалася..тільки НЕГАТИВ…не рекомендую таксі 838

  17 December 2017 00:46 at 00:46
 • Roman Reply

  Транзит.

  Пользуемся транзитом по 3-5 раз в день (теперь больше не будем). Жена вызвала такси для родителей, они вышли и сели в подехавшую машину . Диспетчер сама сказала что можно выходить, а машина оказалась с Експрес (старшие люди , попутали). Диспетчер в грубой форме потребовала заплатить за ложный вызов. Жена заплатила, для нас это 40грн, а вот служба теперь потеряла от 200 до 500грн каждый день, что мы платили за услуги.
  Тарифа фиксированного нет, за одинаковое расстояние берут по разному

  19 December 2017 10:47 at 10:47
 • Gromozek Reply

  Да отвыкайте Вы от фиксированного тарифа, в разное время в разных дорожно-погодных условиях и оплата должна быть разная. Неужели это так трудно понять!

  12 January 2018 06:54 at 06:54
 • Roland Reply

  Доброго вечора, дзвоню в Таксі-транзит, потрібен автомобіль хоч і не терміново, піднімає трубку етично-невихована особа, не доброго дня ні здрастє, на повишеному тоні хамовито кричить – ” мишин нєтууууу!!!” і кидає трубку, через декілька хвилин телефонує дружина, ситуація повторюється…
  Прошу керівництво звернути увагу на толерантність диспетчера відносно клієнтів!!!!

  14 January 2018 18:31 at 18:31
 • ольга Reply

  заказать такси на шесть утра возможно?

  15 January 2018 23:23 at 23:23
 • Ivan Chuperka Reply

  З трьох останніх постів точно зрозуміло, що ми зробили коментарі неправильно. До якого з Транзитів йде претензія не зрозуміло. В якому таксі намагалася замовити машину Ольга – теж.

  16 January 2018 06:35 at 06:35
 • Татяна Reply

  Ціна таксі Болехів- Івано Франківськ .до ж.д вокзалу.

  18 January 2018 12:57 at 12:57

Додати коментар