Київ

Знайдено 126 служб

Всеукраїнська служба таксі 2444
4.67

Категории:   
Телефон: 2444

348 такси Киев, Чернигов, Днепр, Запорожье, Кременчуг, Полтава, Лубны, Ровно, Чернигов, Львов, Бровары, Вышгород, Ирпень, Буча
4.33

Категории:   
Телефон: 348

Таксі Карета Київ
4.13

Категории:   
Телефон: (063) 312-13-13

ZET
5.00

Категории:   

ZEFIR Київ
5.00

Лайм таксі Київ
4.50

Категории:   
Телефон: +38(093)0000889

Які таксі у Києві пропонують найдешевші тарифи? Які служби надають можливість безготівкового розрахунку? Які перевізники гарантують безпеку під час поїздки? У якої зі служб таксі міста найвигідніші умови для вантажних перевезень? Якому таксі можна довірити кур’єрську доставку й не хвилюватися за збереження відправлення? До якої служби таксі можна звертатися, коли потрібен автомобіль з автокріслом для дитини?

Ми проаналізували ці та інші питання й готові поділитися висновками у нашій статті.

Огляд таксі Києва

Немає нічого дивного, що споживач намагається знайти якісні послуги за найдешевшими цінами. Не є винятком у цьому випадку і таксі. Згадайте, як часто ви самі, ваші друзі та знайомі запитували:”Хто може порекомендувати якісне недороге таксі?” На жаль, більшість киян дотримуються думки, що як вже виникла необхідність звернутися до послуг таксі, то краще обрати найдешевше.

Досить часто від таких споживачів можна почути аргумент, що й дешеві служби використовують якісні автомобілі. Це, зазвичай, супроводжується прикладами з власного досвіду. Так, згодні, що це цілком імовірна ситуація. Але якщо копнути глибше, то виявиться, що водії на гарних авто не є постійними співробітниками служб перевезень. Ця ситуація частіше свідчить про підробіток по дорозі на основну роботу або додому після закінчення робочого дня. І така практика у службах таксі, що анонсують низькі тарифи, досить поширена.

Висока якість обслуговування – високі тарифи

Зовсім інший підхід до подібного явища у тих сервісів таксі, які дбають про якість послуг та власну репутацію. Директори деяких фірм-перевізників (наприклад, Еліт, припускаємо, що і Експрес) регулярно відслідковують своїх водіїв на рахунок паралельної співпраці з конкурентами. І жорстко реагують на такі випадки: людина, яка вперше була зловлена на порушенні, отримує попередження. Друге поспіль порушення призводить до занесення у “чорний список”.

До таксі з високою якістю обслуговування, в яких немаленькі тарифи корелюють з філософією ставлення до пасажира, безумовно можна віднести AP VIP таксі 603 та Шик таксі Алло.

Окремої уваги серед таксі заслуговує служба Оксі, таксопарк якої складається тільки з електромобілів. Крім іншого, варто зазначити, що цей перевізник регулярно оновлює дані про свої послуги на нашому сайті. Тож на сторінці про таксі Оксі можна завжди знайти актуальні тарифи.

Послуги таксі середньої цінової категорії

Попри високу прихильність пасажирів саме до дешевих перевізників, таксі з тарифами середньої цінової категорії все ж існують. На жаль, багато з них, не досягнувши швидкого успіху в цій ніші, починають загравати зі споживачами, знижуючи тарифи (а відповідно – і якість).

Дехто, як наприклад фірма Grand (Гранд), йдуть на експеримент, створюючи флагманську колону з дорогими тарифами (які, насправді, ближчі до середніх) та ще декілька бюджетних варіантів.  Серед служб таксі, які надають послуги за середніми тарифами, варте уваги Абсолют Плюс таксі 309 (Absolutplus). Ця компанія входить до ТОП-3 за кількістю автомобілів у місті.

Джокер таксі 3933 та Оптима 579 Оптимальне починали свою діяльність у бюджетній ніші. Але згодом, поступово покращуючи якість обслуговування пасажирів, підняли ціни за свої послуги до рівня середніх. Раді відзначити, що коли ці компанії були ще на початку свого шляху, ми доклали чимало часу, знань та зусиль у співпрацю з ними. З деким продовжуємо співробітничати і тепер (підтримка роботи сайтів, СЕО, а також новий проект-фішка, з яким можна буде ознайомитися вже в кінці жовтня).

До перевізників із середнім чеком за послуги варто також віднести два величезні агрегатори таксі Uber (Убер) і Uklon (Уклон), які конкурують між собою.

Недорогі таксі Києва

Тепер звернемо увагу на найдешевші таксі столиці. Надійно в цьому секторі закріпилися та мають багато прихильників наступні компанії:

  • Абсолют (Absolut);
  • Студент таксі 797;
  • Аврора 2444;
  • Стар 271 Star;
  • Економ;
  • Авангард.

До недавнього часу серед недорогих служб у Києві було відомо таксі Панда. Але на даний момент у компанії змінився власник, і якої цінової політики він дотримується, ми ще не перевіряли.

Які диспетчерські програми лідирують на ринку Києва?

Більшість вище згаданих компаній (крім Убер, Експрес та Еліт) у своїй роботі використовують диспетчерську програму “Навігатор”. На сайтах цих таксі або у спеціальних додатках можна розрахувати попередню вартість поїздки на основі чинних тарифів, і на цю суму не вплинуть можливі пробки на маршруті.

Майже всі служби, які користуються “Навігатором”, входять до декількох груп серверів з обміну замовленнями. За нашими спостереженнями, таких груп не більше двох-трьох. Вони ведуть між собою жорстку конкуренцію, періодично намагаючись переманити того чи іншого директора таксі до себе або, взагалі, витіснити з ринку, щоб компанія припинила існування.

Альтернативна диспетчерська програма

Близько 20 київських служб таксі можна віднести до окремої групи, робота якої побудована на альтернативній, так званій “рівненській”, диспетчерській програмі. Безумовним флагманом у ній є таксі Шансон. До моменту великих змін, викликаних появою серверів замовлень, Шансон майже за всіма показниками входив до ТОП-10 перевізників Києва. Але зараз його позиції значно похитнулися.

Будь-які зміни сприяють появі нових гравців. Багато з них, стрімко злетівши, так само швидко втратили завойовані позиції, не протримавшись на верхівці й десяти років. Серед них варто згадати про такі як Авеню, Трійка, Еталон, Євро, Дельта.

Новачки на київській сцені

Час від часу в ТОП-таксі Києва з’являються нові компанії. На сьогодні варто звернути увагу на стрімкий ріст популярності двох маріупольских служб – 838 і 898. Разом з Короною, Жовтим, 571, таксі номер 1, Магдак вони домоглися прихильності величезної кількості клієнтів, витіснивши з ТОПа старих гравців (ту ж Панду). Цікаво, що майже всі вони працюють у сегменті з найдешевшими послугами.

Які служби використовують в своїй роботі таксометри?

Хорошою якістю роботи відзначилися дві служби таксі, які використовують таксометри. Це Red таксі (Ред ) і Vtaxi. Варто пам’ятати, що в цьому випадку попередню вартість поїздки можна розрахувати лише приблизно. Кінцеву суму ви побачите на таксометрі.

Які послуги можна отримати в київських службах?

Список можливостей київських перевізників постійно розширюється. У конкурентній боротьбі таксі пропонують клієнтам все нові послуги. Вже нікого не здивуєш наявністю терміналу для оплати поїздки карткою, WI-FI (вай-фай) або телевізору у машині, автокрісла для дитини тощо.

Ви без проблем зможете найти собі таксі в Києві з водієм-жінкою або замовити автомобіль для курців. Деякі фірми випускають на маршрути водіїв тільки з ліцензіями, інші – страхують пасажирів на випадок ДТП. У Києві можлива навіть оплата за послуги таксі криптовалютою.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб відвідувачі нашого сайту знаходили тут тільки актуальну та перевірену інформацію стосовно послуг таксі в Україні, та безпосередньо у столиці. Ми відстежуємо найцікавішу інформацію про розвиток послуг таксі у світі. Ми робимо аналітичні дослідження та збираємо експертні думки у галузі індивідуальних пасажирських перевезень.

Наш сайт за 15,5 років існування зайняв топові позиції по 110 запитам, а сьогодні спостерігається стрімке зростання ще по 10 найдорожчим позиціям. Сподіваємось, що це приверне увагу директорів таксі Києва й вони захочуть зареєструватися в нашому каталозі, аби пасажири могли побачити їхні номери або замовили онлайн прямо із сайту. Адже, чим погано мати ще один канал для просування своєї служби? Розкажіть своїм потенційним клієнтам про нові “фішки” вашого сервісу, знайомтесь з новими трендами та дозвольте своєму бізнесу зростати.

До речі, Ви можете спробувати замовити собі машину прямо з наведеної нижче форми